Sektörler / Elektronik Ürünleri

Otomasyon Elektronik Ürünleri Taşıma

Generic placeholder image

Otomasyon Elektronik Ürünleri Taşıma

Elektronik Sektöründe Entegre Lojistik Hizmetler Ansport Lojistik, tüketiciye yönelik elektronik ürünler, destek aksesuarlar, telekomünikasyon, ofis makineleri ve sarf malzemeleri gibi ürünler bazında sektöre özel entegre lojistik hizmetler geliştirmektedir. Ansport Lojistik bu doğrultuda antrepo, gümrükleme, yedek parça depolama, bitmiş ürün depolama, dağıtım, iade lojistiği, promosyon kit hazırlama, paketleme, stok yönetimi çözümleri sunmaktadır.

Elektronik sektöründe hizmet veren lider firmalarla çalışan Ansport Lojistik, hizmet kalitesini mevcut ve potansiyel müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, gelişen teknolojiyle paralel olarak sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir.

Elektronik sektöründe Ansport Lojistik’ün Öne Çıkan Hizmet Kalitesi ile Tanışın

Elektronik sektörünün temel gereksinimi olan güvenlik standartları, üretim ve depolama alanı için hijyenik koşullar, tozsuz özel depolama alanı, sıcaklık ve nem görüntüleme, dikey saklama otomasyon sistemleri, düzenli parsiyel teslimatları, acil çıkışlar için motor kurye, tersine lojistik işlemleri, PoD (teslimat onayı), IoD (teslimat bilgisi), operasyonel kalite, hız, yalın süreçler ve yazılım altyapısı Ansport Lojistik’ün müşterilerine sunduğu hizmetlerde yarattığı en büyük farklılıklardır.

Top